İADE VE DEĞİŞİMLER

İt's basic Online Mağaza'dan satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış olması ve ürünlerin üzerindeki tüm aksesuarların eksiksiz olması koşuluyla, 14 gün içerisinde faturanızla birlikte iade edebilirsiniz. Beden değişimi yapmak istediğiniz ürünlerimizi online mağazamız'dan dilediğiniz ürün ve bedeniyle değiştirebilirsiniz. Puan harcaması yapılarak satın alınan ürünlerde iade ve farklı bir ürünle değişim durumunda, harcanan puanlar silinecektir.Biriktirdiğiniz puanlar yıl sonuna kadar geçerli olup; bir sonraki yıla devir olmamaktadır.

Hesabım” alanında yer alan "Siparişlerim" listesinden iade etmek istediğiniz siparişinizi seçerek iade talebi oluşturmanız gerekmektedir. Daha sonra “ 2329654551130 ” kod ile birlikte ücretsiz olarak ürünü faturanız ile beraber en yakın " Aras Kargo " firmasının ofisine teslim ederek iade adresimize ücretsiz olarak yollayınız.

İade etmek istediğiniz ürünleri anlaşmalı olduğumuz Aras kargo firması ile ücretsiz olarak it's basic Online Mağaza İade Depo adresimize gönderebilirsiniz. Diğer tüm kargo şirketleri ile yapılan iadelerde kargo ücreti göndericiye aittir.

İade işlemi için tarafımıza ulaşan ürün, yukarıda belirtilen iade şartlarına uygun olup olmadığı konusunda incelenecek olup, iadeye uygun olması durumunda işlem onaylanarak iadesi alınacaktır.

İadesi alınan ürününüzün tutarı (kargo hizmet bedeli hariç) 7-14 iş günü içerisinde ödeme yapmış olduğunuz hesap veya kredi kartınıza aktarılacaktır.

Sitemizden alınan ürünleri faturanız ile birlikte 14 gün içerisinde it's basic mağazasına iade edebilir(mağaza adresimiz @itsbasic instagram adresimizde vardır) ya da mağazalarımızda değişimini yapabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı